Školní klub

Do našeho klubu mají děti možnost přicházet každý všední den od 7:30, odpoledne poté do 16:30. Aktivity si volí samy děti, nebo je připravují průvodci. Součástí klubového času se můžou stát nejrůznější kroužky, kterými budeme reflektovat hlavně aktivní zájem dětí a rodičů. Jsme schopni zajistit kroužky od pohybových, přes jazykové až po výtvarné a hudební. Při zájmu lze domluvit téměř vše. Při využití externích lektorů je nutná finanční spoluúčast rodičů. V odpoledním klubu se dětem věnují průvodci Míša a Tom. Středeční odpoledne klub navštěvuje také průvodkyně Tamara, která s dětmi prohlubuje jejich lásku k anglickému jazyku.

Výlety v klubu

Aktuálně v klubu probíhají středeční výlety, které si děti vybírají. Výlety se snažíme volit tak, aby podporovaly rozvíjení kreativity a vědomostních dovedností dětí a zároveň, aby děti zažívaly společné zážitky i mimo školní prostředí. Navštívili jsme například exkurzi v Moravské galerii, Hvězdárnu a planetárium v Brně nebo brněnské kluziště u Jošta.

Nashledanou v září

Těšíme se na vás v pondělí 2. září v 8:30. Do té doby jsou děti na prázdninách a personál střídavě na dovolené. Naše dostupnost je tak omezená. Pokud potřebujete něco vyřídit, ..

30. května začínám psát tohle velké shrnutí mého absolvování ScioŠkoly…Když jsem odcházela z rosické základky, přišlo mi super, že odcházím jako jediná, i když jsem děcka nechtěla opouštět, myslím, že už tehdy jsem měla ráda změny. Potom co mě p..