Školní klub

Do našeho klubu mají děti možnost přicházet každý všední den od 7:30, odpoledne poté do 16:30. Aktivity si volí samy děti, nebo je připravují průvodci. Součástí klubového času se můžou stát nejrůznější kroužky, kterými budeme reflektovat hlavně aktivní zájem dětí a rodičů. Jsme schopni zajistit kroužky od pohybových, přes jazykové až po výtvarné a hudební. Při zájmu lze domluvit téměř vše. Při využití externích lektorů je nutná finanční spoluúčast rodičů. V odpoledním klubu se dětem věnují průvodci Míša a Tom. Středeční odpoledne klub navštěvuje také průvodkyně Tamara, která s dětmi prohlubuje jejich lásku k anglickému jazyku.

Výlety v klubu

Aktuálně v klubu probíhají středeční výlety, které si děti vybírají. Výlety se snažíme volit tak, aby podporovaly rozvíjení kreativity a vědomostních dovedností dětí a zároveň, aby děti zažívaly společné zážitky i mimo školní prostředí. Navštívili jsme například exkurzi v Moravské galerii, Hvězdárnu a planetárium v Brně nebo brněnské kluziště u Jošta.

Jsme i na Facebooku!

Vážení příznivci školy, zájemci z řad rodičů i potenciální kolegové,

rádi bychom vás informovali, že od letošního podzimu funguje i naše veřejná FB stránka – ScioŠkola Br..

Krásný podzimní týden :)Přišlo trošku chladnější avšak nádherné počasí a ohlásilo, že podzim už je opravdu tady :).A tak někteří z nás průvodců i dětí ulehli doma pod vyhřáté dečky a peřinky s hrnkem zázvorového čaje. Zítra nás čeká svátek sv. V..