Školní klub

Do našeho klubu mají děti možnost přicházet každý všední den od 7:30, odpoledne poté do 16:30. Aktivity si volí samy děti, nebo je připravují průvodci. Součástí klubového času se můžou stát nejrůznější kroužky, kterými budeme reflektovat hlavně aktivní zájem dětí a rodičů. Jsme schopni zajistit kroužky od pohybových, přes jazykové až po výtvarné a hudební. Při zájmu lze domluvit téměř vše. Při využití externích lektorů je nutná finanční spoluúčast rodičů. V odpoledním klubu se dětem věnují průvodci Míša a Tom. Středeční odpoledne klub navštěvuje také průvodkyně Tamara, která s dětmi prohlubuje jejich lásku k anglickému jazyku.

Výlety v klubu

Aktuálně v klubu probíhají středeční výlety, které si děti vybírají. Výlety se snažíme volit tak, aby podporovaly rozvíjení kreativity a vědomostních dovedností dětí a zároveň, aby děti zažívaly společné zážitky i mimo školní prostředí. Navštívili jsme například exkurzi v Moravské galerii, Hvězdárnu a planetárium v Brně nebo brněnské kluziště u Jošta.

Den otevřených dveří 3. 12.

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou ..