Školní klub

Do našeho klubu mají děti možnost přicházet každý všední den od 7:30, odpoledne poté do 16:30. Aktivity si volí samy děti, nebo je připravují průvodci. Součástí klubového času se můžou stát nejrůznější kroužky, kterými budeme reflektovat hlavně aktivní zájem dětí a rodičů. Jsme schopni zajistit kroužky od pohybových, přes jazykové až po výtvarné a hudební. Při zájmu lze domluvit téměř vše. Při využití externích lektorů je nutná finanční spoluúčast rodičů. V odpoledním klubu se dětem věnují průvodci Míša a Tom. Středeční odpoledne klub navštěvuje také průvodkyně Tamara, která s dětmi prohlubuje jejich lásku k anglickému jazyku.

Výlety v klubu

Aktuálně v klubu probíhají středeční výlety, které si děti vybírají. Výlety se snažíme volit tak, aby podporovaly rozvíjení kreativity a vědomostních dovedností dětí a zároveň, aby děti zažívaly společné zážitky i mimo školní prostředí. Navštívili jsme například exkurzi v Moravské galerii, Hvězdárnu a planetárium v Brně nebo brněnské kluziště u Jošta.

Výchova bez poražených podle T. Gordona

Ochutnávka metod a dovedností pro řešení náročných rodinných a vztahových situací. Podpoří schopnost rozpoznat, které postupy zvolit a kdy je použít.

Tato metoda je postavena na my..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..