Přestup do druhého až sedmého ročníku

Aktuální stav volných míst pro školní rok 2017/18:

1. ročník – 0 volných míst

2. ročník – 3 volná místa

3. ročník – 0 volných míst

4. ročník – 0 volných míst

5. ročník – 3 volná místa

6. ročník – 0 volných míst

7. ročník – 6 volných míst

V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu tedy není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Přihláška k zápisu

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2017/2018
6. 4. 2017 v 17 hodin jsme uzavřeli příjem přihlášek k zápisu do prvního ročníku. Vzhledem k velkému zájmu jsme pořadí uchazečů o zápis určili losem. Přihlášené s vylosovaným pořadím 1 – 15 jsme již mailem pozvali k osobnímu pohovoru, který se uskutečnil ve středu 12 . 4. 2017.

Zahradní slavnost 21.9.

Vážení rodiče, žáci, přátelé školy,

srdečně vás zveme na naši Zahradní slavnost. Tentokrát ve znamení jablečných hodů. Více informací se dozvíte na přiloženém plakátku.
..

ScioŠkola 2017/18, týden 1.Milí rodiče,dala jsem si začátkem roku předsevzetí, že bych vám ráda občas posílala zprávy o tom, co se vlastně v naší brněnské ScioŠkole dělo. Nemá jít o praktické maily, spíše o takové zprávy, které zachycují dění a atmos..

Jak se k nám dostanete
Sokolova 145/4 619 00 Brno