zápis

Zápis do 1. ročníku 2019/2020

Pro školní rok 2019/2020 bude přijato do prvního ročníku 12 dětí.

Předběžná elektronická přihláška:

Elektronickou přihlášku je možné vyplnit zde. Každý, kdo vyplní předběžnou elektronickou přihlášku, obdrží emailem do 1. 4. 2019 vyplněný formulář přihlášky se všemi náležitostmi přihlášky k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020. Tento vyplněný formulář přihlášky opatří zákonný zástupce podpisem a doručí ScioŠkole.

Přihlášky budou přijímány od 1. 4. 2019 do 5. 4. 2019 16 hod, a to elektronicky, poštou nebo osobně v budově ScioŠkoly.

Podrobná kriteria pro přijímání dětí do ScioŠkoly Brno jsou zde.

Přestup do 2. – 7. ročníku

V případě zájmu o přestup se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

Nashledanou v září

Těšíme se na vás v pondělí 2. září v 8:30. Do té doby jsou děti na prázdninách a personál střídavě na dovolené. Naše dostupnost je tak omezená. Pokud potřebujete něco vyřídit, ..

30. května začínám psát tohle velké shrnutí mého absolvování ScioŠkoly…Když jsem odcházela z rosické základky, přišlo mi super, že odcházím jako jediná, i když jsem děcka nechtěla opouštět, myslím, že už tehdy jsem měla ráda změny. Potom co mě p..