Zápis


Přestup do druhého až sedmého ročníku

Aktuální stav volných míst pro školní rok 2017/18:

1. ročník – 0 volných míst

2. ročník – 3 volná místa

3. ročník – 0 volných míst

4. ročník – 0 volných míst

5. ročník – 3 volná místa

6. ročník – 0 volných míst

7. ročník – 6 volných míst

V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu tedy není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu. 

 

Přihláška k zápisu

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2017/2018
6. 4. 2017 v 17 hodin jsme uzavřeli příjem přihlášek k zápisu do prvního ročníku. Vzhledem k velkému zájmu jsme pořadí uchazečů o zápis určili losem. Přihlášené s vylosovaným pořadím 1 – 15 jsme již mailem pozvali k osobnímu pohovoru, který se uskutečnil ve středu 12 . 4. 2017.

Aktuality

Zahradní slavnost 21.9.

Vážení rodiče, žáci, přátelé školy,

srdečně vás zveme na naši Zahradní slavnost. Tentokrát ve znamení jablečných hodů. Více informací se dozvíte na přiloženém plakátku.
..

Blog

ScioŠkola 2017/18, týden 1.Milí rodiče,dala jsem si začátkem roku předsevzetí, že bych vám ráda občas posílala zprávy o tom, co se vlastně v naší brněnské ScioŠkole dělo. Nemá jít o praktické maily, spíše o takové zprávy, které zachycují dění a atmos..

Kontakt

Jak se k nám dostanete
Sokolova 145/4 619 00 Brno
Mapa
Vstup do Edookitu pro rodiče edookit