Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

100% úspěch u přijímaček

100% – to je podezřelé číslo i ve volbách v Severní Koreji. Věřte, nevěřte u našich absolventů platí už druhý rok po sobě. Pravda zatím jsou to pořád procenta z malé základny, hla..