Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

Den otevřených dveří 27. 3. 2018

ScioŠkola Brno vás zve na Den otevřených dveří, který proběhne v úterý  27. 3. 2018.

Rodičům budoucích prvňáčků i širší veřejnosti nabízíme možnost navštívit brněnskou v..

Tak už jsem tady, nemusím jen chodit okolo,Konečně Tě poznám, má nová Scioškolo.Mé odhodlání teď roste do výšky jak mrakodrapy,Začínám vést svůj první projekt s názvem „Mapy“.Vytvářím pracovní listy plna velkého úsilí a naděje,Přináším je svému..

Jak se k nám dostanete
Sokolova 145/4 619 00 Brno