Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

Odpojte se, aneb jak žít smysluplně v době digitální

Na sociálních sítích trávíme v průměru 2,5 hodiny denně. Telefon si bereme i do těch nejosobnějších prostor, ukládáme si ho pod polštář a je to často ta první věc, kterou držíme..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..