Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

Vánoční jarmark

Tradiční Vánoční jarmark ve ScioŠkole Brno. Oslavte s námi blížící se Vánoce. Uvidíte školu, její žáky, průvodce, něco dobrého sníta a vypijete, něco báječného nakoupíte. Uv..