Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

Nashledanou v září

Těšíme se na vás v pondělí 2. září v 8:30. Do té doby jsou děti na prázdninách a personál střídavě na dovolené. Naše dostupnost je tak omezená. Pokud potřebujete něco vyřídit, ..

30. května začínám psát tohle velké shrnutí mého absolvování ScioŠkoly…Když jsem odcházela z rosické základky, přišlo mi super, že odcházím jako jediná, i když jsem děcka nechtěla opouštět, myslím, že už tehdy jsem měla ráda změny. Potom co mě p..