Školní systém

Škola využívá moderní školní systém Edookit, který disponuje mnoha funkcemi určenými i pro komunikaci s rodiči.

V současné době do systému zapisujeme informace o průběhu výuky, využíváme systém omluvenek a společné korespondence s rodiči. Do budoucna máme v plánu využívat další funkce (např. sdílení elektronických výukových materiálů, komunikační vlákna s žáky apod.).

Jsme i na Facebooku!

Vážení příznivci školy, zájemci z řad rodičů i potenciální kolegové,

rádi bychom vás informovali, že od letošního podzimu funguje i naše veřejná FB stránka – ScioŠkola Br..

Krásný podzimní týden :)Přišlo trošku chladnější avšak nádherné počasí a ohlásilo, že podzim už je opravdu tady :).A tak někteří z nás průvodců i dětí ulehli doma pod vyhřáté dečky a peřinky s hrnkem zázvorového čaje. Zítra nás čeká svátek sv. V..