Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště má za úkol zejména podporu pozitivních vztahů ve škole, zajišťování primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Konzultace mohou využívat žáci, průvodci i rodiče bezplatně. V tomto dokumentu naleznete podrobné informace o fungování pracoviště a o tom, s čím se na nás můžete obrátit.

V současné době náš poradenský tým tvoří:

• Veronika Králová – školní psycholog a vedoucí poradenského pracoviště
  • Klára Suchomelová – speciální pedagog
  • Kateřina Kašíková – kariérový a výchovný poradce, metodik prevence
  • Karel Frnka – výchovný poradce

Schůzku s námi je možné po domluvě realizovat ve výše uvedených hodinách, dále jsme k zastižení na emailech a také na telefonním čísle 777 462 288 (pouze pondělí a středy do 16:30, v úterý 8:30-9:30).

Působení pracovníků ŠPP je zakotveno ve školním řádu a řídí se příslušnými vyhláškami. Rodiče při nástupu dítěte do školy podepisují generální souhlas a v případě potřeby soustavné práce s dítětem v rámci ŠPP také individuální souhlas

Den otevřených dveří 3. 12.

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou ..