Veronika Králová

školní psycholožka

Mým cílem je podporovat děti v tom, aby byly samy sebou a postupně objevovaly takovou životní cestu, na které jim bude dobře a bude jim dělat radost. Ve škole funguji napříč všemi ročníky jako školní psycholog. Pomáhám s tím, abychom se ve škole všichni cítili co nejlépe a abychom spolu dokázali dobře komunikovat.

Jsem nadšený zastánce učení zážitkem, které mi už přes deset let zprostředkovává mé členství v Prázdninové škole Lipnice. Mám pocit, že všechny ty opravdu důležité věci jsem se naučila venku ve světě, pokusem a omylem, a díky inspirativním dospělým i dětem kolem sebe. Jednoduše, daleko od školních lavic.

Nejšťastnější jsem, když pracuji s mladými na jejich seberozvoji, létám při párové akrobacii, hlučím svým šicím strojem, tančím bez pravidel, fotím jen tak pro radost a u toho všeho někde blízko voní dobrá káva.

e-mail: veronika.kralova@scioskola.cz

ScioŠkola nanečisto, vyzkoušej ScioŠkolu!

Zveme Vás na ScioKlubík! Přijďte se k nám podívat a zažít ukázkový program pro budoucí prvňáčky! Bližší informace naleznete na letáčku zde.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Br..