Tereza Vodičková

průvodkyně v klubu

Moje maminka byla učitelka, můj tatínek byl učitel a často jsem od nich slýchávala radu: „Buď čím chceš, ale nebuď, prosím tě, učitelkou.“ Tak se jim to splnilo, nejsem učitelka, jsem průvodkyně. Děti jsou moje krevní skupina, čím bláznivější, odlišnější a sami sebou jsou, tím více mě práce s nimi nabíjí a hřeje.

Baví mě toho spousta a snažím se to sdílet skrze zájmovky i ve volném klubovém čase s dětmi. Ať už jde o deskovky, pečení, vaření, čtení, psaní povídek a básní, jízdu na kolečkových bruslích nebo prostě bláznění a pobíhání venku „bez pravidel“ a pro radost, vždy to dělám na plno.

V současnosti působím na škole jako průvodkyně v klubu. Potkávat mě tam můžete vždy v úterý a ve středu a ráda si s vámi popovídám a poslechnu cokoli, co byste se mnou chtěli sdílet.

e-mail: tereza.vodickova@scioskola.cz

Den otevřených dveří 3. 12.

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou ..