Nicole McEvoy

průvodkyně

K učení jsem se dostala tak přirozeně, že ani nevím, kdy jsem začala. Jednoho dne potřeboval kamarád radu s angličtinou a o 6 let později jsem nabitá zkušenostmi podstoupit další etapu svého života a objevovat spolu s dětmi angličtinu zábavnou a hravou formou na brněnské Scioškole. Jsem nadšená z toho, že nebudu vázána knihami a budu moc předat dětem nejen znalost angličtiny, ale aby je výuka bavila a mohli angličtinu prakticky využít v běžném životě.

Je mi 21 let, v České republice žiji už 14 let. Narodila jsem se v Londýně, ale většinu dětství strávila ve městě Chelmsford. Můj tatínek je anglické národnosti a maminka je Češka. V naší domácnosti mluvíme převážně anglicky. Chtěla bych dětem dát možnost rozvíjet a sdílet svoje sny, koníčky a myšlenky v anglickém jazyce.

Jsem studentka Masarykovy univerzity a věnuji se práci s dětmi už 6 let. Ve svém volném čase ráda chodím do posilovny, tančím a zpívám s kamarády. Můj životní koníček je hudba. Jak se nastěhuji do Brna bych ráda začala znovu hrát na violu v orchestru a zpívat ve sboru. V létě mám nejradši hraní na kytaru u táboráku. Moc se těším s dětma do přírody a budeme si moct u ohně zahrát. Doufám, že se mezi dětmi najde někdo, kdo si rád zahraje nebo zazpívá se mnou.

Poslední 2 roky jsem měla možnost pracovat jako rodilá mluvčí v různých firmách, mezitím jsem byla taneční instruktorkou na příměstském táboře. Těším se na to, až se mnou bude sdílet lásku k tanci a pohybu.

e-mail: nicole.mcevoy@scioskola.cz

Organizace školy v září

Úterý 1.9. – začátek školy pro všechny stejný od 8:30 do 10:00. Škola pro žáky bude otevřena od 8:00. Obědy ani školní klub v tento den dobu nebudou.

Středa 2.9. a následující – b..