Silvie Holečková

průvodkyně

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na chodu brněnské ScioŠkoly. Mou hlavní zkušeností jsou mé vlastní dvě děti, další jsem pak sbírala například při práci v ekologickém centru, kde jsem vedla edukační programy, školy v přírodě, příměstské tábory a kroužky.

Ze všeho nejraději si s dětmi povídám, poslouchám jejich přání a příběhy. Chtěla bych s nimi sdílet radost z učení a z obyčejného žití a také se od nich spoustu důležitých věcí naučit. Ráda bych děti přivedla k radosti z práce na zahradě a pohybu venku a také v nich probudila zájem o naše okolí a celou planetu.

Vystudovala jsem geografii a ekonomii na Masarykově univerzitě a vzdělání si dále doplňuji. Svůj volný čas trávím s knihami, jízdou na koloběžce, prací na zahradě a hraním her všeho druhu.

e-mail: silvie.holeckova@scioskola.cz

ScioKlubík pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy bude..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..