Ivana Binková

průvodkyně

Do Scioškoly přicházím za změnou. Těším se na objevování nových cest, na tvořivou práci s dětmi i nové kolegy.

Mým předmětem je angličtina. Baví mě objevování nových aktivit a materiálů, je mi blízký přístup k učení, kdy jsou aktivní hlavně děti.

Kromě toho mám ráda výtvarné tvoření všeho druhu. Důležitá je pro mě také příroda, zvířata a komunikace s nimi. Poznávání planety mě zavedlo třeba na Island, do Singapuru nebo na Borneo a věřím, že cestám není konec.

Věřím v respektující komunikaci s dětmi, která není o předávání pokynů shora dolů, ale o skutečném vzájemném naslouchání.

Moc se těším na nová setkání a vzájemné učení.

e-mail: ivana.binková@scioskola.cz

Organizace školy v září

Úterý 1.9. – začátek školy pro všechny stejný od 8:30 do 10:00. Škola pro žáky bude otevřena od 8:00. Obědy ani školní klub v tento den dobu nebudou.

Středa 2.9. a následující – b..