Silvie Holečková

průvodkyně

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na chodu brněnské ScioŠkoly. Mou hlavní zkušeností jsou mé vlastní dvě děti, další jsem pak sbírala například při práci v ekologickém centru, kde jsem vedla edukační programy, školy v přírodě, příměstské tábory a kroužky.

Ze všeho nejraději si s dětmi povídám, poslouchám jejich přání a příběhy. Chtěla bych s nimi sdílet radost z učení a z obyčejného žití a také se od nich spoustu důležitých věcí naučit. Ráda bych děti přivedla k radosti z práce na zahradě a pohybu venku a také v nich probudila zájem o naše okolí a celou planetu.

Vystudovala jsem geografii a ekonomii na Masarykově univerzitě a vzdělání si dále doplňuji. Svůj volný čas trávím s knihami, jízdou na koloběžce, prací na zahradě a hraním her všeho druhu.

e-mail: silvie.holeckova@scioskola.cz

Den otevřených dveří 3. 12.

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou ..