Michaela Dobešová

průvodkyně

„Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.“
Antoine de Saint-Exupéry

Chtěla bych, aby byl školní klub pro děti výjimečným místem pro setkávání a smysluplné trávení volného času. Smysluplnost vidí každý v něčem jiném – ať už dítě rádo tvoří, sportuje, odpočívá nebo diskutuje, byla bych ráda, když by se nám s dětmi podařilo vytvořit prostor, kde mohou být své, autentické a spontánní.

Mým hlavním cílem je, aby každé dítě věřilo v sebe a ve své schopnosti. Pojďme si důvěřovat, smát se, společně tvořit a objevovat „náš“ svět 🙂
Hlavně se nebojme ptát a dělat chyby. Učme se žít s radostí.

Mám ráda jakékoliv umění, jako prostředek k vyjádření svých pocitů a myšlenek. Možná právě proto se sestrou tvoříme tematické svatební tiskoviny Love & Soul, kterými bychom rády sdělily, jak důležitá je důvěra, láska a pochopení mezi lidmi. Miluji hudbu, ať je to poslech nebo hra na violoncello. Před několika lety jsem propadla sportu s názvem TRX a v současné době jej učím jako lektorka. Velmi ráda vařím a objevuji nové chutě. Přírodu vnímám jako potřebu a náboj pro každodenní život. A ze všeho nejvíc si přeji, aspoň trošku zůstat malým dítětem 🙂

e-mail: michaela.dobesova@scioskola.cz

Zahradní slavnost

Oslava třetího roku ScioŠkoly Brno. Přijďte se podívat, jak děti dělají spolu s pomocí dospěláků školu a jak jim to dohromady ladí. Obřerstvení, bohatý kulturní program. Pro všechn..