Klára Jabůrková

průvodkyně

Ze všech oblastí vzdělávání mi je nejbližší český jazyk a všechny jeho podoby, zejména prožitek z četby a dovednost tvořivě a s pomocí kritického myšlení pracovat s textem. Jedním z mých nejdůležitějších cílů je probouzet v dětech náklonnost k četbě knih a radost z tvůrčí práce.

Pracovat s dětmi jsem začala během studia speciální pedagogiky jako osobní asistentka, později jako vedoucí na táborech a posléze jako učitelka na prvním stupni základní školy. Nejvíc mě těší, když vidím, jak se děti rozvíjejí dle svých nejlepších možností, neváhají čelit překážkám a navzájem si podají pomocnou ruku, kdykoliv je potřeba. A protože mezi moje největší koníčky vždy patřilo učit se novým věcem, jsem přesvědčená, že společně s dětmi radost z učení se neztratíme a naopak ztracenou radost z učení najdeme.

e-mail: klara.jaburkova@scioskola.cz

ScioKlubík pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy bude..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..