Klára Jabůrková

průvodkyně

Ze všech oblastí vzdělávání mi je nejbližší český jazyk a všechny jeho podoby, zejména prožitek z četby a dovednost tvořivě a s pomocí kritického myšlení pracovat s textem. Jedním z mých nejdůležitějších cílů je probouzet v dětech náklonnost k četbě knih a radost z tvůrčí práce.

Pracovat s dětmi jsem začala během studia speciální pedagogiky jako osobní asistentka, později jako vedoucí na táborech a posléze jako učitelka na prvním stupni základní školy. Nejvíc mě těší, když vidím, jak se děti rozvíjejí dle svých nejlepších možností, neváhají čelit překážkám a navzájem si podají pomocnou ruku, kdykoliv je potřeba. A protože mezi moje největší koníčky vždy patřilo učit se novým věcem, jsem přesvědčená, že společně s dětmi radost z učení se neztratíme a naopak ztracenou radost z učení najdeme.

e-mail: klara.jaburkova@scioskola.cz

Otevřeno pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..