Kateřina Kašíková

zástupkyně ředitele

Otevřenost a odvaha mi byly vždy velmi blízké. Věřím, že mi pomohly v rozhodování, zda odjet na rok pracovat do Moskvy nebo založit mateřské centrum, které funguje dodnes. Několik odvážných a otevřených lidí jsem měla možnost poznat i při svých přednáškách budoucím učitelům – studentům brněnské pedagogické fakulty. Při tom všem jsem dokázala udělat také mnoho chyb, ale neznám nic lepšího, než se z nich poučit.

Těším se, že se budu podílet na tom, aby děti v naší škole měly dost příležitostí být odvážné, otevřené, kreativní a hlavně šťastné. Ve ScioŠkole bude mým úkolem mimo jiné postarat se, aby všichni měli ke své práci to, co potřebují.

e-mail: katerina.kasikova@scioskola.cz

Otevřeno pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..