Martin Ptáčník

průvodce

Trávení času s dětmi je jedna z věcí, které mi v životě přinášejí největší radost. Ať už ve školním prostředí, v rodině nebo na táborech.
V současnosti studuji učitelství prvního stupně, protože věřím, že dobrý učitel – průvodce je v tomto období života dětí zásadní. Proto se takovým dobrým průvodcem dětí na cestě za objevováním světa a života pokusím být.
Těším se, že budu s dětmi sdílet vášeň pro hudební nástroje a zpěv, řešení logických hádanek, hraní deskových her, provozování všemožných sportů, a lásku ke kvalitní dětské literatuře.

email: martin.ptacnik@scioskola.cz

Organizace školy v září

Úterý 1.9. – začátek školy pro všechny stejný od 8:30 do 10:00. Škola pro žáky bude otevřena od 8:00. Obědy ani školní klub v tento den dobu nebudou.

Středa 2.9. a následující – b..