Alena Schindlerová

průvodkyně

Ve ScioŠkole bych ráda s dětmi objevovala jazyky, ať už francouzštinu, španělštinu, češtinu, nebo prostě jenom jakýsi jazyk vlastního já: umění vyjádřit svůj názor nebo přání, komunikovat s ostatními, mít odvahu se projevit. Na společné cestě se určitě setkáme také s hudbou a divadlem, zážitkem a zkušeností.

Jako táborová vedoucí a bývalá au pair se ráda nořím s dětmi do světa příběhů a fantazie. Není mi cizí práce ani s dospělými, s nimiž se setkávám jako lektorka španělského a francouzského jazyka. Baví mě objevovat u každého studenta nebo žáka spící kreativitu a jeho vlastní styl výuky.

Svůj volný čas ráda trávím s houslemi či kytarou v ruce, chozením po horách, lozením po skalách nebo prostě jen v obklopení milých lidí.

e-mail: alena.schindlerova@scioskola.cz

Otevřeno pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..