Alena Schindlerová

průvodkyně

Ve ScioŠkole bych ráda s dětmi objevovala jazyky, ať už francouzštinu, španělštinu, češtinu, nebo prostě jenom jakýsi jazyk vlastního já: umění vyjádřit svůj názor nebo přání, komunikovat s ostatními, mít odvahu se projevit. Na společné cestě se určitě setkáme také s hudbou a divadlem, zážitkem a zkušeností.

Jako táborová vedoucí a bývalá au pair se ráda nořím s dětmi do světa příběhů a fantazie. Není mi cizí práce ani s dospělými, s nimiž se setkávám jako lektorka španělského a francouzského jazyka. Baví mě objevovat u každého studenta nebo žáka spící kreativitu a jeho vlastní styl výuky.

Svůj volný čas ráda trávím s houslemi či kytarou v ruce, chozením po horách, lozením po skalách nebo prostě jen v obklopení milých lidí.

e-mail: alena.schindlerova@scioskola.cz

ScioKlubík pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy bude..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..