100% úspěch u přijímaček

publikováno: 21 / 6 / 2020

100% – to je podezřelé číslo i ve volbách v Severní Koreji. Věřte, nevěřte u našich absolventů platí už druhý rok po sobě. Pravda zatím jsou to pořád procenta z malé základny, hlavní skupina deváťáků doroste příští rok.

Pravda je skutečně taková, že všichni naši absolventi se dva roky po sobě dostali kam chtěli: biskupské gymnázium, průmyslovka, umělecká škola s talentovkami, truhlářství…

O čem to vypovídá? Velice moc dohromady o ničem a o všem tak trochu: třeba že naučit se na přijímačky není zas tak složité (když člověk chce), že správně zvolit obor je důležité, že převis poptávky po výběrových školách není zas tak hrozný… no a že nejdůležitější je se z toho nepo…(stresovat).

Přijímačky nejsou zlaté tele, “úspěch” nepreceňujeme a časem přijdou i “neúspěchy”, ale pravda je, že taková zpráva přece jen zpříjemní den. Tak se o ni dělíme…

100% úspěch u přijímaček

100% úspěch u přijímaček

100% – to je podezřelé číslo i ve volbách v Severní Koreji. Věřte, nevěřte u našich absolventů platí už druhý rok po sobě. Pravda zatím jsou to pořád procenta z malé základny, hla..

Blog

„Žijeme v revoluční době,“ říkal mi v roce 1990 učitel informatiky a přidával své vize o tom, jak bude jednou mít každý svůj počítač, který bude sloužit mimo jiné pro psaní dopisů, ty si pěkně v klidu opraví a pak vytiskne na domácí tiskárně – panečk..

Kontakt

Jak se k nám dostanete:
Sokolova 4