Online klub 18. 5. – kapesní bludiště

publikováno: 15 / 5 / 2020

I tento týden dětem a rodičům přistála v edookitu pozvánka k dalšímu spolutvoření v klubu – tentokrát vedeno Amálkou, začkou III.trojročí, s podrou Aničky, naší průvodkyni v klubu.

Ahoj Scioškoláci,

posílám další pozvánku na online klubové tvoření. Budeme společně vyrábět Bludiště (taková malá kapesní hra s kuličkou). S nápadem na tvoření tentokrát přišla Amy, která ho v pondělí i povede. Níže vám sepsala, co je třeba si připravit. Podobně jako u krasohledu, bude potřeba sem tam něco změřit pravítkem a dodržet postup. Pro mladší děti tak bude dobré, když budou moci využít pomoc sourozence nebo rodičů.

Potkáme se 18. 5. opět od 13 do 14.30 hod. Odkaz k připojení na Meet je zde: https://meet.google.com/iuc-biee-rou.

Pomůcky a materiál, které je třeba si dopředu připravit:

A4 tvrdý papír (14 cm x 14 cm)
kus kartonu (10 cm x 10 cm)
barevné papíry (10 cm x 10 cm)
eurofolie (průhledná, zhruba 14 cm x 14 cm)
tužka, guma
nůžky
lepidlo (v tyčince i tekuté)
izolepa
pravítko
špejle nebo brčka (klidně obojí)
štěteček na lepidlo
něco kam si dám lepidlo
kousek papíru
kousek alobalu (klidně pomačkaného)

Těšíme se na další tvořivé setkání!

Anička a Amy

Online klub 18. 5. – kapesní bludiště

100% úspěch u přijímaček

100% – to je podezřelé číslo i ve volbách v Severní Koreji. Věřte, nevěřte u našich absolventů platí už druhý rok po sobě. Pravda zatím jsou to pořád procenta z malé základny, hla..