Zápisy

publikováno: 6 / 1 / 2020

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Pro školní rok 2020/2021 bude do prvního ročníku ScioŠkoly přijato 12 dětí. Povinným kritériem pro přijetí je soulad rodičů s hodnotami a principy ScioŠkol.

Předběžná přihláška

Zde budete moct vyplnit předběžnou elektronickou přihlášku. Chcete-li být informováni o zpřístupněné elektronické přihlášky, zadejte svůj e-mail zde. Součástí přihlášky bude i možnost přihlásit se do programu ScioŠkola nanečisto, který proběhne v několika termínech v únoru a březnu.

ScioŠkola nanečisto (klubík)

ScioŠkola nanečisto je vzdělávací program organizovaný ScioŠkolou, určený rodičům i dětem. Cílem programu je představit jim hodnoty, principy a fungování ScioŠkol.

V rámci ScioŠkoly nanečisto se:

• dítě ve skupině dalších uchazečů zúčastní cca 90 minutového vzdělávacího programu vedeného průvodci ScioŠkoly, kdy bude neformálním způsobem (formou hry či rozhovoru s průvodcem) seznámeno s prostředím školy.
  • oba rodiče zúčastní cca 30 minut dlouhého pohovoru s vedením školy, během kterého se blíže seznámí s pedagogickými postupy uplatňovanými ve ScioŠkole. Na základě pohovoru bude posouzen soulad či nesoulad rodičů s hodnotami a principy ScioŠkol.

ScioŠkola nanečisto, vyzkoušej ScioŠkolu!

Zveme Vás na ScioKlubík! Přijďte se k nám podívat a zažít ukázkový program pro budoucí prvňáčky! Bližší informace naleznete na letáčku zde.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Br..