Den otevřených dveří 3. 12.

publikováno: 19 / 11 / 2019

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou na budoucnost.

Akce probíhá od 14 do 16 hodin. Není nutné se na ni přihlašovat, stačí dorazit a užít si s námi v příjemné atmosféře.
Aktuality budeme případně sdílet na facebookové události.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Brno

Vánoční jarmark

Tradiční Vánoční jarmark ve ScioŠkole Brno. Oslavte s námi blížící se Vánoce. Uvidíte školu, její žáky, průvodce, něco dobrého sníta a vypijete, něco báječného nakoupíte. Uv..