Premiéra FIML 3 z dílny našich žáků

publikováno: 25 / 6 / 2019

Tento čtvrtek 27.6. v odpoledním klubu proběhne premiéra nejnovějšího třetího dílu již filmové ságy FIML! Pracují na něm žáci ve svém volném čase i v čase SVS. Akce se tentokrát uskuteční výhradně pro rodiče a žáky naší školy. Scénář filmu je tajný a ví o něm pouze jeho tvůrci.

Všichni jsme moc zvědaví jak to dopadne!

Premiéra FIML 3 z dílny našich žáků

100% úspěch u přijímaček

100% – to je podezřelé číslo i ve volbách v Severní Koreji. Věřte, nevěřte u našich absolventů platí už druhý rok po sobě. Pravda zatím jsou to pořád procenta z malé základny, hla..