Zahradní slavnost

publikováno: 23 / 5 / 2019

Oslava třetího roku ScioŠkoly Brno. Přijďte se podívat, jak děti dělají spolu s pomocí dospěláků školu a jak jim to dohromady ladí. Obřerstvení, bohatý kulturní program. Pro všechny, kteří chtějí alespoň na chvilku poznávat ScioŠkolu všemi smysly: na jazyku, poslechem, pohledem i pohmatem.

Sokolova 145, čtvrtek 30.5.2019, 14 – 18 hod.

Zahradní slavnost

Den otevřených dveří 3. 12.

Pojďte se podívat do brněnské ScioŠkoly. Budete moct diskutovat s průvodci dětí, dětmi a mládeží – žáky školy a také s prvními absolventy. Uvidíte, jak děláme školu orientovanou ..