Zahradní slavnost

publikováno: 23 / 5 / 2019

Oslava třetího roku ScioŠkoly Brno. Přijďte se podívat, jak děti dělají spolu s pomocí dospěláků školu a jak jim to dohromady ladí. Obřerstvení, bohatý kulturní program. Pro všechny, kteří chtějí alespoň na chvilku poznávat ScioŠkolu všemi smysly: na jazyku, poslechem, pohledem i pohmatem.

Sokolova 145, čtvrtek 30.5.2019, 14 – 18 hod.

Zahradní slavnost

Nashledanou v září

Těšíme se na vás v pondělí 2. září v 8:30. Do té doby jsou děti na prázdninách a personál střídavě na dovolené. Naše dostupnost je tak omezená. Pokud potřebujete něco vyřídit, ..

30. května začínám psát tohle velké shrnutí mého absolvování ScioŠkoly…Když jsem odcházela z rosické základky, přišlo mi super, že odcházím jako jediná, i když jsem děcka nechtěla opouštět, myslím, že už tehdy jsem měla ráda změny. Potom co mě p..