Otevřeno pro předškoláky

publikováno: 5 / 3 / 2019

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře?

Přijďte si nás vyzkoušet. Akce je určena pro rodiče a jejich děti (které v příštím školním roce 2019/2020 nastoupí svou povinnou školní docházku).

Akce se koná v úterý 2. 4. od 15.30 do 16.30

Pro děti:

Vaše děti čeká program, který bude vycházet z našeho způsobu vzdělávání. Budou si tak moci vyzkoušet, jak to ve ScioŠkole chodí.

Pro dospělé:

Vás pak čeká posezení a povídání nad šálkem kávy či čaje. K dispozici Vám bude naše vedení.

Stačí nám vyplnit přihlašovací formulář.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Neváhejte, počet míst je totiž omezen na 15.

Nashledanou v září

Těšíme se na vás v pondělí 2. září v 8:30. Do té doby jsou děti na prázdninách a personál střídavě na dovolené. Naše dostupnost je tak omezená. Pokud potřebujete něco vyřídit, ..

30. května začínám psát tohle velké shrnutí mého absolvování ScioŠkoly…Když jsem odcházela z rosické základky, přišlo mi super, že odcházím jako jediná, i když jsem děcka nechtěla opouštět, myslím, že už tehdy jsem měla ráda změny. Potom co mě p..