Otevřeno pro předškoláky

publikováno: 5 / 3 / 2019

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře?

Přijďte si nás vyzkoušet. Akce je určena pro rodiče a jejich děti (které v příštím školním roce 2019/2020 nastoupí svou povinnou školní docházku).

Akce se koná v úterý 2. 4. od 15.30 do 16.30

Pro děti:

Vaše děti čeká program, který bude vycházet z našeho způsobu vzdělávání. Budou si tak moci vyzkoušet, jak to ve ScioŠkole chodí.

Pro dospělé:

Vás pak čeká posezení a povídání nad šálkem kávy či čaje. K dispozici Vám bude naše vedení.

Stačí nám vyplnit přihlašovací formulář.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Neváhejte, počet míst je totiž omezen na 15.

Zahradní slavnost

Oslava třetího roku ScioŠkoly Brno. Přijďte se podívat, jak děti dělají spolu s pomocí dospěláků školu a jak jim to dohromady ladí. Obřerstvení, bohatý kulturní program. Pro všechn..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..