ScioKlubík pro předškoláky

publikováno: 22 / 1 / 2019

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře?

Na zodpovězení těchto otázek je tady ScioKlubík.

Tři úterní setkání v březnu – 12. 3.; 19. 3. a 26. 3.

Vždy odpoledne v čase od 15:30 do 16:30.

Cena všech tří setkání je 150,- Kč.

Pro děti:

Vaše děti čeká program, který bude vycházet z našeho způsobu vzdělávání. Budou si tak moci vyzkoušet, jak to ve ScioŠkole chodí.

Pro dospělé:

Vás pak čeká posezení a povídání nad šálkem kávy či čaje. K dispozici Vám bude naše vedení, školní psycholožka či speciální pedagožka.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Pokud by se dětem u nás zalíbilo, máme pro ně po zápise připravena další tři navazující setkání – adaptační dny.

Neváhejte, počet míst je totiž omezen na 15.

Pro přihlášení vyplňte krátký dotazník na tomto odkazu.

Výchova bez poražených podle T. Gordona

Ochutnávka metod a dovedností pro řešení náročných rodinných a vztahových situací. Podpoří schopnost rozpoznat, které postupy zvolit a kdy je použít.

Tato metoda je postavena na my..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..