ScioKlubík pro předškoláky

publikováno: 22 / 1 / 2019

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře?

Na zodpovězení těchto otázek je tady ScioKlubík.

Tři úterní setkání v březnu – 12. 3.; 19. 3. a 26. 3.

Vždy odpoledne v čase od 15:30 do 16:30.

Cena všech tří setkání je 150,- Kč.

Pro děti:

Vaše děti čeká program, který bude vycházet z našeho způsobu vzdělávání. Budou si tak moci vyzkoušet, jak to ve ScioŠkole chodí.

Pro dospělé:

Vás pak čeká posezení a povídání nad šálkem kávy či čaje. K dispozici Vám bude naše vedení, školní psycholožka či speciální pedagožka.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Pokud by se dětem u nás zalíbilo, máme pro ně po zápise připravena další tři navazující setkání – adaptační dny.

Neváhejte, počet míst je totiž omezen na 15.

Pro přihlášení vyplňte krátký dotazník na tomto odkazu.

Odpojte se, aneb jak žít smysluplně v době digitální

Na sociálních sítích trávíme v průměru 2,5 hodiny denně. Telefon si bereme i do těch nejosobnějších prostor, ukládáme si ho pod polštář a je to často ta první věc, kterou držíme..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..