Vánoční jarmark ve ScioŠkole Brno

publikováno: 17 / 12 / 2018

Vážení rodiče, milé děti, přátelé školy,

srdečně vás zveme na již třetí Vánoční jarmark pořádaný našimi dětmi s přispěním průvodců již tento čtvrtek 20.12. od 15:00 do 18:00.

Těšit se můžete na výrobky krásné, chutné i líbivé. Připraven bude také kulturní program, divadlo, projekce filmu, tanec, step či žonglérské číslo.

Těšíme se na setkání

Více informací průběžně doplníme do facebookové události zde.

Děti a tým ScioŠkoly Brno

Jarmark

Zahradní slavnost

Oslava třetího roku ScioŠkoly Brno. Přijďte se podívat, jak děti dělají spolu s pomocí dospěláků školu a jak jim to dohromady ladí. Obřerstvení, bohatý kulturní program. Pro všechn..