Peter Živý ve ScioŠkole Brno

publikováno: 5 / 11 / 2018

Vážení přátelé školy,

Srdečně vás zveme na setkání s inspirativním mužem, Peterem Živým.

Ten o sobě píše:
“Už 15 rokov sa venujem štúdiu alternatívnych foriem pedagogiky. Jednou z mojich hlavných oblastí záujmu je humanisticko-holistická pedagogika, ktorá pestuje a chráni v dieťati jeho sebaspojenie, rozvíja jeho vnútorný potenciál, buduje v ňom skutočný záujem o okolitý SVET.”
Pro více informací neváhejte navštívit web lektora.
—————————————
Na tento praktický workshop je nutné se přihlásit přes formulář a následně zaplatit převodem na účet účastnický poplatek.
Ten činí 300Kč/os a posílat jej můžete na účet školy, 71727303/5500, do zprávy pro příjemce připište “zivy workshop + vaše jméno”. Po připsání částky na účet je vaše registrace platná. Kapacita je omezena.

Těšíme se na setkání

Peter Živý a tým ScioŠkoly Brno

Akce se koná namísto původně plánovaného workshopu s průvodci.

Zivy

Otevřeno pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy budete cítit dobře..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..