Jsme i na Facebooku!

publikováno: 17 / 10 / 2018

Vážení příznivci školy, zájemci z řad rodičů i potenciální kolegové,

rádi bychom vás informovali, že od letošního podzimu funguje i naše veřejná FB stránka – ScioŠkola Brno.

Snažíme se vás touto cestou pravidelně informovat jak o dění ve škole, událostech, které chystáme, tak o myšlenkách a inspiracích, které nás ženou kupředu.

Budeme rádi, pokud budete naše snažení podporovat, ať už zvednutým palcem, komentářem, či sdílením našich příspěvků.

Děkujeme a přejeme vše dobré

Mějte krásný podzim

Tým ScioŠkoly Brno

Výchova bez poražených podle T. Gordona

Ochutnávka metod a dovedností pro řešení náročných rodinných a vztahových situací. Podpoří schopnost rozpoznat, které postupy zvolit a kdy je použít.

Tato metoda je postavena na my..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..