Jsme i na Facebooku!

publikováno: 17 / 10 / 2018

Vážení příznivci školy, zájemci z řad rodičů i potenciální kolegové,

rádi bychom vás informovali, že od letošního podzimu funguje i naše veřejná FB stránka – ScioŠkola Brno.

Snažíme se vás touto cestou pravidelně informovat jak o dění ve škole, událostech, které chystáme, tak o myšlenkách a inspiracích, které nás ženou kupředu.

Budeme rádi, pokud budete naše snažení podporovat, ať už zvednutým palcem, komentářem, či sdílením našich příspěvků.

Děkujeme a přejeme vše dobré

Mějte krásný podzim

Tým ScioŠkoly Brno

Odpojte se, aneb jak žít smysluplně v době digitální