Pozvánka k diskuzi 4.10.

publikováno: 27 / 9 / 2018

Vážení rodiče, přátelé školy, zájemci o setkání s námi,

dovolujeme si vás tímto pozvat na událost, která se koná již ve čtvrtek 4. října od 16:30 do 18:00 na půdě školy:

Proč, co a jak děláme s dětmi na prvním stupni

– písmo vázané a nevázané, čitelné a nečitelné, rukou nebo klávesnicí
– čtení splývavé, genetické, syntetické, analytické, nahlas a potichu, s porozuměním a papouškování
– sčítání myší a psů, algebra a geometrie
– úkoly, známky, bačkory a hodnocení
– zodpovědnost za své vlastní učení

Jak se v tom má rodič vyznat? Potřebuje se v tom vyznat? Z čeho má mít strach a z čeho se radovat a co dělat, když se nedaří.

Třeba budete odcházet s trochou méně strachu a trochou více naděje. Přijďte diskutovat s průvodkyní Klárou a dalšími kolegy.

Další informace či příležitost k doptávání zde (facebooková událost).

Těšíme se na setkání

Tým ScioŠkoly Brno

Výchova bez poražených podle T. Gordona

Ochutnávka metod a dovedností pro řešení náročných rodinných a vztahových situací. Podpoří schopnost rozpoznat, které postupy zvolit a kdy je použít.

Tato metoda je postavena na my..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..