Pozvánka k diskuzi 4.10.

publikováno: 27 / 9 / 2018

Vážení rodiče, přátelé školy, zájemci o setkání s námi,

dovolujeme si vás tímto pozvat na událost, která se koná již ve čtvrtek 4. října od 16:30 do 18:00 na půdě školy:

Proč, co a jak děláme s dětmi na prvním stupni

– písmo vázané a nevázané, čitelné a nečitelné, rukou nebo klávesnicí
– čtení splývavé, genetické, syntetické, analytické, nahlas a potichu, s porozuměním a papouškování
– sčítání myší a psů, algebra a geometrie
– úkoly, známky, bačkory a hodnocení
– zodpovědnost za své vlastní učení

Jak se v tom má rodič vyznat? Potřebuje se v tom vyznat? Z čeho má mít strach a z čeho se radovat a co dělat, když se nedaří.

Třeba budete odcházet s trochou méně strachu a trochou více naděje. Přijďte diskutovat s průvodkyní Klárou a dalšími kolegy.

Další informace či příležitost k doptávání zde (facebooková událost).

Těšíme se na setkání

Tým ScioŠkoly Brno

Odpojte se, aneb jak žít smysluplně v době digitální

Na sociálních sítích trávíme v průměru 2,5 hodiny denně. Telefon si bereme i do těch nejosobnějších prostor, ukládáme si ho pod polštář a je to často ta první věc, kterou držíme..