První školní den a adaptace

publikováno: 30 / 8 / 2018

Škola začíná v pondělí 3. září.

V tento den budeme mít vítací a shledávací program. Školu otevřeme v 8 hodin a program dne skončí v 10.

Z technických důvodů nemůžeme zajistit oběd, proto si děti prosím vyzvedněte už v 11:30.

Další dny už budou časově standardní: škola bude otevřena od 7:30 a končit bude podle rozvrhu pro jednotlivé ročníky, který najdete na webu. Následovat bude klub až do 16:30.

Průvodci mají na první dny v září naplánovány různé aktivity, s nimiž vás seznámí jednotlivě podle tříd.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Brno

Odpojte se, aneb jak žít smysluplně v době digitální

Na sociálních sítích trávíme v průměru 2,5 hodiny denně. Telefon si bereme i do těch nejosobnějších prostor, ukládáme si ho pod polštář a je to často ta první věc, kterou držíme..

Ve škole máme koleje. Kolej je skupina asi patnácti dětí různého věku od 8 do 15 let. Účelem koleje je dát žákům možnost, aby se naučili toleranci, chápali potřeby druhých, uměli poskytovat, ale i přijímat pomoc. Zároveň má kolej být stabilizačním a..