První školní den a adaptace

publikováno: 30 / 8 / 2018

Škola začíná v pondělí 3. září.

V tento den budeme mít vítací a shledávací program. Školu otevřeme v 8 hodin a program dne skončí v 10.

Z technických důvodů nemůžeme zajistit oběd, proto si děti prosím vyzvedněte už v 11:30.

Další dny už budou časově standardní: škola bude otevřena od 7:30 a končit bude podle rozvrhu pro jednotlivé ročníky, který najdete na webu. Následovat bude klub až do 16:30.

Průvodci mají na první dny v září naplánovány různé aktivity, s nimiž vás seznámí jednotlivě podle tříd.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Brno

Výchova bez poražených podle T. Gordona

Ochutnávka metod a dovedností pro řešení náročných rodinných a vztahových situací. Podpoří schopnost rozpoznat, které postupy zvolit a kdy je použít.

Tato metoda je postavena na my..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..