První školní den a adaptace

publikováno: 30 / 8 / 2018

Škola začíná v pondělí 3. září.

V tento den budeme mít vítací a shledávací program. Školu otevřeme v 8 hodin a program dne skončí v 10.

Z technických důvodů nemůžeme zajistit oběd, proto si děti prosím vyzvedněte už v 11:30.

Další dny už budou časově standardní: škola bude otevřena od 7:30 a končit bude podle rozvrhu pro jednotlivé ročníky, který najdete na webu. Následovat bude klub až do 16:30.

Průvodci mají na první dny v září naplánovány různé aktivity, s nimiž vás seznámí jednotlivě podle tříd.

Těší se na vás tým ScioŠkoly Brno

Peter Živý ve ScioŠkole Brno

Vážení přátelé školy,

Srdečně vás zveme na setkání s inspirativním mužem, Peterem Živým.

Ten o sobě píše:
“Už 15 rokov sa venujem štúdiu alternatívnych foriem pedagogiky…

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..