Den otevřených dveří 14. 2. 2018

publikováno: 25 / 1 / 2018

Vážení rodiče, milé děti,

přijměte pozvání na Den otevřených dveří v naší ScioŠkole. Bude se odehrávat ve středu 14. února od 15 do 17 hodin na ulici Sokolova v Brně-Horních Heršpicích. Přinášíme tímto možnost se seznámit nejen s prostory školy, ale i s průvodci či dětmi, které nám s akcí pomohou.

Hromadí se váš zájem navštívit naši školu i v dopoledních časech výuky. Přesto tento krok musíme velmi citlivě vážit, jelikož je pro nás důležité co nejméně narušovat chod dne našich dětí. Proto pro několik z vás, kteří mají zájem o tuto návštěvu, nabízíme následující. Napište nám na náš e-mail, brno@scioskola.cz, a domluvte si čas v průběhu dopoledne 14. února. Předpokládáme, že této možnosti využijí převážně rodiče budoucích prvňáčků a budoucího či aktuálního druhého stupně. Kapacita je z výše uvedených důvodů omezena, proto s rezervací neváhejte.

Na setkání se těší

Tým průvodců ScioŠkoly Brno a děti

Poslední školní den

Vážení rodiče,

tímto vás chceme informovat o posledním dni tohoto školního roku, 29. 6.:

vysvědčení bude žákům předáváno ve třídách v čase od 8:30 do 10:00
poté je mo..

Blog

Tak už jsem tady, nemusím jen chodit okolo,Konečně Tě poznám, má nová Scioškolo.Mé odhodlání teď roste do výšky jak mrakodrapy,Začínám vést svůj první projekt s názvem „Mapy“.Vytvářím pracovní listy plna velkého úsilí a naděje,Přináším je svému..

Kontakt

Jak se k nám dostanete:
Sokolova 4