Den otevřených dveří 14. 2. 2018

publikováno: 25 / 1 / 2018

Vážení rodiče, milé děti,

přijměte pozvání na Den otevřených dveří v naší ScioŠkole. Bude se odehrávat ve středu 14. února od 15 do 17 hodin na ulici Sokolova v Brně-Horních Heršpicích. Přinášíme tímto možnost se seznámit nejen s prostory školy, ale i s průvodci či dětmi, které nám s akcí pomohou.

Hromadí se váš zájem navštívit naši školu i v dopoledních časech výuky. Přesto tento krok musíme velmi citlivě vážit, jelikož je pro nás důležité co nejméně narušovat chod dne našich dětí. Proto pro několik z vás, kteří mají zájem o tuto návštěvu, nabízíme následující. Napište nám na náš e-mail, brno@scioskola.cz, a domluvte si čas v průběhu dopoledne 14. února. Předpokládáme, že této možnosti využijí převážně rodiče budoucích prvňáčků a budoucího či aktuálního druhého stupně. Kapacita je z výše uvedených důvodů omezena, proto s rezervací neváhejte.

Na setkání se těší

Tým průvodců ScioŠkoly Brno a děti

ScioKlubík pro předškoláky

Zajímá Vás a Vašeho předškoláka, jak to u nás ve ScioŠkole chodí?

Chtěli byste si ScioŠkolu nezávazně vyzkoušet?

Váháte, zda se u nás Vaše dítě i Vy bude..

Dear parents, This week’s weather was very pleasant and we spent as much time as possible outside. The garden was full of children during big breaks, the club, and sometimes even lessons. The yellow and blue class took it a step further and..