Technologie ve vzdělávání

publikováno: 11 / 3 / 2017

Zde je prezentace z besedy s Mgr. Pavlínou Mazáčovou Ph.D., která k nám zavítala koncem března

pracuje jako odborná asistentka v Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě. Odborně se věnuje především informační a mediální gramotnosti, kritickému myšlení a vzdělávacím technologiím. Na tato témata také publikuje (například Tablet ve školní praxi, Informační vzdělávání pro učitele).

Technologie ve vzdělávání

Zahradní slavnost 12.6.

Vážení přátelé školy a milé děti,

závěrem roku se nám opět blíží setkání na naší školní zahradě. O program se jako obvykle postarají děti ve spolupráci s našimi průvodci..